STROMY A PŘÍRODNÍ BYTOSTI: Jak je vnímáme

5. července, Arboretum ve Vysokém Chvojnu

STROMY A PŘÍRODNÍ BYTOSTI: Jak je vnímáme

5. července, Arboretum ve Vysokém Chvojnu

Jakým způsobem chodíte na procházku a kolik toho kolem sebe vnímáte?

Co všechno lze v takovém parku vnímat?

A jak vás to může obohatit a k čemu je vnímání stromů a přírodních bytostí dobré?

Nabízíme vám prostor, ve kterém si můžete všimnout, jak vůbec vnímáte a nástroje, jak můžete své vnímání rozvinout, rozklíčovat a lépe mu porozumět. Prostředí skupiny je pak skvělé k tomu, abyste si své vjemy mohli srovnat s ostatními a zjistit, jestli se zakládají na něčem skutečném, nebo jsou energie stromů a přírodních bytostí pouhou “imaginací” a předmětem pohádek a mýtů.

Srdečně vás zveme na procházku do arboreta ve Vysokém Chvojnu!

KDO VÁS PROVEDE?

Yasmin a Filip Žitníkovi

Yasmin se zabývá rozvojem intuice a učí metody zaměřené na rozvoj vnímání. Její práce se opírá o výcvik OSHO Energy Counsellingu dokončený v r. 2015 a metodu energy readingu. v Dále čerpá ze zkušeností s improvizací a nepředmětným herectvím a dlouhodobé meditační praxe.

Filip se zabývá tématem tělesného vnímání a prožívání. Od r. 2009 působí jako terapeut kraniosakrální terapie a práce s traumatem (SE). Je průvodcem vision questem. Od r. 2023 vede výcvik pro práci s traumatem pro pomáhající profese.

 

Jan Kroča

Vzděláním historik, věnuje se geomancii a hermetismu, napsal řadu knih a článků o české krajině. Působí i jako průvodce po posvátných místech, magických horách a pramenech, iniciačních stezkách a ezoterických stavbách v ČR i zahraničí.

PRAKTIKÁLIE K AKCI

Kde?

Arboretum Vysoké Chvojno
Setkáme se na parkovišti při vstupu do arboreta, do navigace si můžete dát adresu U Parku 157, Vysoké Chvojno.

Kdy?

Svátek 5 července, 13:00 – 16:00
Na místo klidně doražte předem a projděte se ke studánce či po parku. Přímo v areálu arboreta je Cyklocafe, kde si můžete dát skvělý grilovaný oběd či sváču.

Příspěvek

400-600 Kč dle libosti
Na akci je doporučené vstupné 400-600 Kč dle chuti a možností, výzva k platbě vám přijde po přihlášení. Sami se pak můžete rozhodnout, kolik přispějete.

Prvek náhody

Reagujeme na okolnosti 🙂
Všechny přihlášené zahrneme do FB skupiny, kde se můžeme domluvit o podrobnostech či změnit plán, kdyby opravdu nebylo počasí.

Chybí vám nějaká informace? Ozvěte se mi na yasmin.zitnik@gmail.com nebo 608 817 998.

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI

    Přihlášením souhlasíte s přidáním do e-mailové databáze, aby jsme vám mohli poslat pozvánky na další akce. Kdykoliv se můžete odhlásit.

    PŘIHLÁSIT SE NA AKCI

      Přihlášením souhlasíte s přidáním do e-mailové databáze, aby jsme vám mohli poslat pozvánky na další akce. Kdykoliv se můžete odhlásit.